CHRONOLONG

Maisto papildas, skirtas medžiagų apykaitai moters organizme normalizuoti

Kai moteris sulaukia 35-40 metų amžiaus, estrogenų kiekis palaipsniui mažėja, o klimakso (menopauzės) laikotarpiu krinta kelis kartus. Pirmuosius penkis metus o menopauzės, oda netenka apie 30 % kolageno ir keramidų, o odos ląstelių atsinaujinimas labai sulėtėja. Tai odą išsekina, ji tampa neelastinga, dehidratuoja. Todėl atsiranda raukšlės, dėl gravitacijos kinta veido kontūrai (,,plaukiantis“ ovalas, nukarusi oda).

Vienas iš šiuolaikinių odos atjauninimo metodų – estrogenų deficito mažinimas naudojant augalinius jų analogus – fitoestrogenus. Sintetiniai estrogenai, kurie buvo naudojami odai atnaujinti, sukelia dideles komplikacijas. Augaliniai estrogenai (fitoestrogenai) puiki alternatyva sintetiniams estrogenams. Visiškai nėra šalutinio poveikio. Tuo tarpu, kaip ir estrogenai, turi teigiamą poveikį odai. Be to, jiems būdingos ir kitos apsauginės savybės.

Šiandien žinomiausias ir geriausiai ištirtas fitoestrogenas yra genisteinas. Gamtoje randama apie 1000 įvairių fitoestrogenų, tačiau ne visi jie pasižymi tiesioginiu poveikiu odai. Šiandieną tik 5 fitoestrogenai turi efektyvų kosmetinį poveikį. Pats efektyviausias yra genisteinas. Genisteinas – flavonoidų klasės izoflavonas, pasižymintis antiskleroziniu, antihelmintiniu, antioksidaciniu bei priešvėžiniu  poveikiu.

„Chronolongas“ – tai produktas, kurio sudėtyje yra šimtaprocentinis genisteinas, užtikrinantis jo pagrindinį poveikį. Kitas svarbus „Chronolongo“ komponentas – turtingas sojų pupelių daigų ekstraktas, kuriame yra dar kelios dešimtys kitų rūšių gamtinių fitoestrogenų, papildančių ir sustiprinančių genisteino efektą. Ne mažiau svarbūs yra ir kiti biologiškai aktyvūs „Chronolongo“ komponentai. Folio rūgštis palaiko amino rūgščių sintezę, normalią psichologinę organizmo būklę, skatina ląstelių atsinaujinimui būtiną jų dalijimąsi, mažina nuovargio bei išsekimo simptomus. Vitaminas D ne tik rūpinasi normaliu ląstelių dalijimusi, bet ir kaulų bei dantų būkle. Folacinas padeda normaliai homocisteino apykaitai menopauzės metu. Askorbo rūgštis palaiko kolageno (svarbiausio odos struktūrinio elemento) sintezę, tuo pačiu gerina kraujagyslių ir odos funkcijas, saugo ląsteles nuo oksidacinio streso.

CHRONOLONG sudėtis: gliukozamino sulfatas, gauruotųjų sojų sėklų ekstraktas, vitaminas C

(L-askorbo rūgštis), genisteinas, vitaminas D (cholekalciferolis), folio rūgštis.

CHRONOLONG vartojimas:  po 1 kapsulę per dieną valgio metu.