Tapkite mūsų Konsultantu ir gaukite 20% nuolaidą Siberian Health  pirkiniams bei galimybę kurti savo verslą!

Nedelsk! Laikas niekada nebus „kaip tik tinkamas”. Pradėk čia ir dabar, daryk tai tokiomis priemonėmis, kokias turi, geresnes rasi pakeliui.

 Norėdami gauti nuolaidas, užpildykite lauką esantį apačioje

       Nuolaidų sąlygos Vilkanta.lt parduotuvėje:

  • 5 % – (nuolaida) jeigu jūsų  pirkiniai sudaro 36 Eur  ir daugiau.

  • 10% – (vienkartinė nuolaida) kai tik jūsų suminiai pirkiniai  pasieks 121 Eur ir daugiau;

  • 20% – (vienkartinė nuolaida) jeigu jūsų suminiai pirkiniai nuo registracijos mėnesio sudaro 363 Eur ir daugiau;

  • Jeigu norite kurti verslą su SIBERIAN HEALTH ir dalyvauti įvairiose Kompanijos parengtose verslo vystymo programose užpildykite šalia esančią formą ir pažymėkite atitinkamą lauką, jog Jūs domina verslas su Siberian Health produktais. Norėdami sužinoti daugiau spauskite nuorodą: Kompanijos “Siberian Health” verslo salygos nuo 2018m. Kovo 1 d.  Daugiau informacijos telefonu +37064020322.
  • Turint Konsultanto sutarties numerį, galite formuoti savo struktūrą, karjeros pradžiai pakanka užsiregistruoti Konsultantu ir supažindinti savo pažįstamus, draugus ir gimines su Kompanijos produktais. Pirmasis Jūsų pirkinys bus be nuolaidos, o antrajam bus pritaikyta 20% nuo pirmojo pirkinio sumos (galioja tik Siberian Health produktams). Norint visada naudotis nuolaidomis, kas mėnesį reikia pirkti produktų, kurių bendra vertė yra 100 balų (1 balas- 1,21€).

Jeigu norite kurti verslą su SIBERIAN HEALTH ir dalyvauti įvairiose Kompanijos parengtose verslo vystymo programose užpildykite šalia esančią formą ir pažymėkite atitinkamą lauką, jog Jūs domina verslas su Siberian Health produktais.