Mūsų asortimente rasite produktus skirtus sveikatos priežiūrai. Į savo asortimentą įtraukiame tik tuos produktus, kurie pasižymi veiksmingumu. Produktus kruopščiai atrenkame  pagal jų sudedamąsias dalis, veiksmingumą, kainą ir kokybę. Nors rašytinių taisyklių neturime, tačiau vadovaujamės idėja, prekiauti tik natūraliais produktais, kurių pagrindinės sudedamosios dalys yra vaistažolės. Naudojamų vaistažolių saugumas yra patvirtintas, o veiksmingumas įrodytas ne vienu moksliniu tyrimu. Mūsų asortimente rasite vaistažolių arbatų, įvairių maisto papildų, kosmetikos priemonių veidui, kūnui bei plaukams, natūralių augalinių aliejų. Produktus ypač rekomenduojame vartoti esant odos problemoms (aknei, rožinei, dermatitams), organų sistemos veiklos sutrikimams (inkstai, kepenys, virškinimo sistema), esant viršsvoriui, hormonų disbalansui. 

Etiketė su prierašu „natūralus“ ne visuomet reiškia, kad visos produkto sudėtinės dalys yra natūralios.

Skatindami pardavimus, tūkstančiai gamintojų siūlo maisto papildus su prierašu „natūralus“, nes mokslininkų jau seniai įrodyta, kad žmogaus organizmas geriausiai įsisavina natūralias, o ne dirbtiniu būdu išgautas, susintetintas medžiagas. Vis dėlto būna atvejų, kai didesnę dalį maisto papildo sudaro cukrus, krakmolas ar kitos nevertingos medžiagos, o etiketėje skelbiami mineralai ar vitaminai užima nereikšmingą vietą sąrašo apačioje. Pagal ES teisės aktų reikalavimus, tam, kad produktas galėtų būti vadinamas natūraliu, nebūtina, kad visos jo sudėtinės dalys būtų pagamintos iš natūralių žaliavų.

Net jei maisto papildų žaliavos yra natūralios, bet kultivuojamos ne joms įprastoje gamtinėje, švarioje aplinkoje, jos tikrai nebus tokios veiksmingos, kaip žaliavos, išgautos iš laukinių augalų.

Mūsų patentuoti produktai sukurti būtent iš laukinių žolelių, augalų, uogų, laisvai augančių žmogaus ūkinės veiklos nepaliestoje Sibiro, Altajaus, Baikalo gamtoje ar Europos gamtoje, kurie pasižymi dideliu biologiniu aktyvumu, o tai reiškia – ir dideliu veiksmingumu. Šie preparatai paruošti remiantis ilgus metus trukusių unikalių Sibiro, Baikalo ir Altajaus vaistažolių savybių moksliniais tyrimais. Nė viename kompanijų produkte nėra kenksmingų medžiagų ir įprastų konservantų. Jie pakeisti augaliniais komponentais, nekenkiančiais sveikatai ir nesukeliančiais jokio šalutinio poveikio. Gamintojų kompanijos visuomet vykdo plačius naujų biologiškai aktyvių medžiagų ir preparatų profilaktinio veiksmingumo klinikinius tyrimus, nes jos tikslas – ne tik žmogaus sveikatos išsaugojimas bei atstatymas, bet ir ligų profilaktika. Kompanijos mokslininkai kuria produktus remdamiesi endoekologijos, chronobiologijos ir adaptacinės medicinos, apie kurią rašoma ir seniausiuose Tibeto bei Indijos medicinos traktatuose, žiniomis.